начало

Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание

проблеми с партиди за ток в Електрохолд

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


проблеми с партиди за ток в Електрохолд

Мнениеот ivanovl » 30 Авг 2024, 16:44

Здравейте,
искам малко помощ във връзка с така създалия се казус описан по - долу:
Собственик съм на имот в регулация на град Видин, който съм придобил след търг от община Видин. В имота (който в момента е празен-общината е съборила постройките преди продажбата) преди е имало 2 къщи (на калкан), поради което съществуват 2 партиди за ток, които след покупката на имота прехвърлих на мое име.
(Пред имота на 2 стълба съществуват ел табла със захранени електромери)
Във връзка с инвестиционно намерение (строеж на къща) и нуждата от съгласуване на виза за проектиране,от Електрохолд ме притискат да започна ходене по мъките (и отново плащане разбира се) за нов предварителен договор и т.н
Това НОРМАЛНО ли е? Мога ли да се защитя по някъкъв начин от това изнудване? :oops:
Благодаря Ви предварително!
ivanovl
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Авг 2024, 16:28

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


cron